Новий «слуга народу» приголомшив безграмотністю: «Є петання?»

Люди Політика Україна

Один з народних обранців від «Слуги народу» нарвався на критику в мережі, показавши всім свою неосвіченість

Пост чоловік залишив у себе в Facebook.

«Друзі, дякую що підтримали мене на виборах да верховної ради. Може я щось постараюся зробити в нашому районі як депутат. Якщо будуть якісь петання до мене дзвоніть мині на мій номер – ваш Володимир Тимофійчук», – йдеться в повідомленні.

Сообщает politeka.net

Звернемо увагу, що мова йде про переможця на окрузі №89 Івано-Франківської області. Його пост викликав шквал негативних емоцій серед користувачів.

«Не соромтеся, читайте, займайтеся самоосвітою. Хоча ні! Повертайтеся в школу», «Вітаю всіх з обранням цього розумово обмеженого рагуля! Питань немає, все чітко!», «Яка розумниця! Захоплена! Особливо гарні коменти самого винуватця торжества», «Скурив буквар за школою ще в 1 класі», «Курси мови в Трускавці не пройшов?», «В Трускавці лекції сам Азаров читав», «Скоро перше вересня, пора до школи», «Чувак прославив себе, свій Снятин, свою партію і свою вчительку початкових класів на всю країну Цікаво, хто тепер у Снятині зізнається, що за цю зірку голосував», «Визнайте нарешті, що це – тролінг! Ну не може ця жесть (і сам пост, і відповіді на коменти) бути правдою”, – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, скандальну заяву зробив майбутній нардеп від «Опозиційної платформи — За життя» Олег Волошин. Чоловік, який прийшов у Раду для того, щоб служити народу, висловив відверто сепаратиский меседж. За його словами, ЗСУ на Донбасі воюють не з Росією, а з громадянами України, яких росіяни забезпечують зброєю.

Він додав, що якщо б противником України була Росія, останній треба було б оголосити війну.

«Я багато разів читав звіти Генштабу, спілкувався з нашими військовими. Ні в кого немає підстав стверджувати, що ми на Донбасі воюємо з російською армією. Ми воюємо з такими ж нашими громадянами, навченими та очолюваними російськими офіцерами, за підтримки так званого військторгу, який поставляє озброєння», – заявив Волошин.